Результат пошуку зображень за запитом "дитячий алкоголізм"

На засіданні виконавчого комітету директор Департаменту молодіжної політики Віталій Матешко розповів, як у Франківську боротимуться з алкоголізмом серед неповнолітніх,  пишуть Версії.

«На сьогоднішній день в нашому місті маємо проблему дитячого алкоголізму. З метою профілактики ми розробили спільну програму, залучивши інші департаменти, працівників поліції та представників церкви, – повідомив Матешко. – Передбачена рейдова група, яка без попередження з залученням ЗМІ перевірятиме деякі заклади торгівлі».

Директор Департаменту молодіжної політики розповів, що є інформація про заклади, які працюють з порушенням закону, продаючи алкоголь та тютюнові вироби неповнолітнім. Щороку з міського бюджету виділятимуть по 100 тисяч гривень на різноманітні промоції.

«Це будуть і флешмоби, і «тверезі концерти», – додав заступник мера Олександр Левицький. – Нам дуже допомагають і громадські активісти, і різні релігійні організації».

Також заступник міського голови уточнив, що група буде не рейдова, а робоча.

«Це не буде рейдова група. Вона не має права робити перевірки. Але вона має право виявляти ці факти, оформляти документально за участі працівників ювенальної служби і слідкувати за тим, щоб ці протоколи не губились або були неякісно складені, що мало місце раніше».

Як повідомив Левицький, на сьогоднішній день вже складено 6 таких протоколів, а порушники будуть притягнуті до відповідальності.