Подавати документи абітурієнти можуть в електронній формі через особистий кабінет на сайті ez.osvitavsim.org.ua та у звичній – паперовій, пишуть Версії з посиланням на Фіртку. 

За словами, доцента, відповідального секретаря приймальної комісії ІФНМУ Ігоря Сарапука,цьогоріч в медичному університеті немає звичних черг, вступна кампанія проходить спокійно, адже в основному наразі йде прийом заяв в електронному вигляді.

В паперовому вигляді до нас зараз подають заяви лише три категорії абітурієнтів: вступники, які вступають на скорочені терміни навчання, тобто випускники медичних коледжів. Це випускники, які вступають за квотами: діти сироти, учасники АТО та ті, хто неспроможні були через захворювання пройти ЗНО. Також поступають в медичний коледж на спеціальність стоматологія ортопедична випускники 11 класів”, – зауважує відповідальний секретар приймальної комісії ІФНМУ.

Як наголошує Ігор Сарапук, станом на 11.10 годину ще не було жодного абітурієнта-пільговика. Крім того, до ІФНМУ ще не надійшла жодна електронна заява у зв’язку з тим, що єдина база працює із перебоями.

“Тому скільки до нас надійшло заяв сказати ще не можу. В нас працює центр допомоги із формування електронних заяв, нам сказали, що в принципі заяви відправляються, але ще не надійшли у зв’язку із недосконалим функціонуванням Єдиної Бази”, – наголосив Ігор Сарапук.

Додамо, що у ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» дві нові спеціальності:

1. Відновлено вступ на спеціальність 228 Педіатрія за другим (магістерським) рівнем (постанова Кабінету Міністрів України від 01 лютого 2017 року №53; протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 30 березня 2017 року №46/1).

2. Започатковано нову спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія за першим (бакалаврським) рівнем (постанова Кабінету Міністрів України від 01 лютого 2017 року №53; протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 06 квітня 2017 року №47/1).

Нагадаємо, цьогоріч подача документів триватиме до 18:00 26 липня, а зареєструвати електронний кабінет можна до 18:00 25 липня.

Кожен абітурієнт може подати дев’ять заяв на чотири спеціальності.