Результат пошуку зображень за запитом "снігопади Франківськ"

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 2 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою забезпечення нормальних умов для руху міського транспорту та пішоходів і запобігання аварій в зимовий період, а також своєчасної очистки міських вулиць та площ від снігових заносів:

  1. Створити міський оперативний штаб реагування на снігопади та буревії та затвердити його персональний склад згідно додатку 1.
  2. Затвердити схему оповіщення та організації прибирання на випадок снігопадів та буревіїв згідно додатку 2.
  3. Затвердити маршрути очистки вулиць міста від снігуКП «Муніципальна дорожня компанія» згідно додатку 3.
  4. У разі сильних снігопадів та буревіїв :
    • Структурним підрозділам та працівникам виконавчих органів

Івано-Франківської міської радибрати участь у розчищанні вулиць та

площ міста від снігу згідно додатку 4.

4.2.  Комунальним підприємствам та ПрАТ уяких частка в статутному капіталі належить територіальній громаді міста Івано-Франківська брати участь у розчищанні вулиць та  площ міста від снігу згідно додатку 5.

4.3. Рекомендувати вищим навчальним заклади міста Івано-Франківська брати участь у розчищанні вулиць та площ міста від снігу згідно додатку 6.

  1. Суб’єктам господарювання, які здійснюють будівництво на території м. Івано-Франківська, брати участь у розчищаннітериторійприлеглих до будівельних майданчиків, а також надавати техніку та працівників для прибирання снігу на території міста згідно рішень міського оперативного штабу реагування.

 

6.Відділу патронатної служби виконавчого комітету міської ради (В. Дротянко) опублікувати дане розпорядження в газеті «Західний кур’єр».

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.