Результат пошуку зображень за запитом "Гончарук"

На колегії Івано-Франківської облдержадміністрації заслухали звіт про підсумки роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу, ЖКГ та об’єктів соцсфери в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 року, пишуть Версії.

Ігор Гунін, начальник управління житлово-комунального господарства департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА повідомив, що найгірша ситуація з розрахунком за платежами в Івано-Франківську, Калуші та Надвірнянському районі.

Хоча спостеріагається і позитивна динаміка. На початок року Франківщина займала 17-18 місце, зараз піднялась на 12. Однак така ситуація не задовольнила голову ОДА.

“Мене не задовільняє стан речей, який є по розрахунку за платежами. Ми піднімаємо ці питання за 2-3 дні до початку опалювального сезону. Протягом літа допоможіть вирівняти ситуацію”, – звернувся Олег Гончарук до очільника департаменту та своїх заступників.

Також голова Івано-Франківської ОДА відмітив, що в області повинні зробити все можливе, щоб на кінець року Прикарпаття значно піднялось в рейтингу, який на даний час очолює Закарпаття.

“Ми чітко повинні розділити зміну в тарифах і субсидійну політику. В нас ні в якому разі не можуть зростати борги”, – зауважив Гончарук.