http://www.mvk.if.ua/uploads/posts/2017-02/1487945376_paschna-3.jpg

У проекті – поле для ігрових видів спорту: влітку з пісочним покриттям для пляжного волейболу та футболу, а взимку його накриватимуть модульним штучним покриттям для міні-футболу, волейболу, баскетболу. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Передбачено тент висотою 18,5 метрів, який буде захищати від атмосферних опадів, чого повністю достатньо для проведення навчально-тренувальних занять та змагань у різну пору.

Трибуни, які встановлять навколо поля, розраховані на 296 місць. Також окремо за проектом облаштують адміністративно-господарські приміщення, роздягальні, душові та санвузли.

Наразі звели фундамент під опори та металеві конструкції для каркасу. Закінчити проект планують цьогоріч.

На переконання влади міста, такий спортивний комплекс в Пасічній дозволить проводити змагання не лише всеукраїнського, але й міжнародного рівня.

Зараз в Івано-Франківську немає аналогів поля для пляжних видів спорту. Такі матчі почали практикувати лише минулого року, коли почалось зведення цього піщаного поля.

Тут вже відбулась фінальна частина чемпіонату України з пляжного футболу та пляжного волейболу. Всі учасники й організатори задоволені якістю комплексу.

Накриття дозволить продовжити в часі такі змагання (орієнтовно до жовтня), а потім перейти на заняття в весняно-осінньому режимі.

 

http://www.mvk.if.ua/uploads/posts/2017-02/1487945401_paschna-2.jpg

 

http://www.mvk.if.ua/uploads/posts/2017-02/1487945328_paschna-1.jpg