Результат пошуку зображень за запитом "опалення холод"
На оперативній нараді обговорили стан запуску опалення в місті. Зокрема міський голова Руслан Марцінків поцікавився, яка ситуація з подачею тепла в навчальних закладах міста, пишуть Версії.

“У всіх школах тепло, проблем немає. Окрім 15 школи”, – уточнив головний освітянин міста Ігор Смаль.

Керівництво “Станіславської енергетичної компанії”, яка обслуговує навчальний заклад, заявляє, що проблем немає і дирекцію влаштовує температурний режим.

“Була створена комісія, вже оглянули, владнали, тепло запустили. В директора претензії немає”, – повідомив представник СТЕКу.

Заступник мера Олександр Левицький поцікавився, чи контролюють в компанії температурний режим в закладі.

“Мені відзвітували – там, де навчаються середня і старша школа – 15 градусів, де молодша – 18. Це ненормальний температурний режим”, – обурився заступник мера.

В СТЕКу вважають, що можливо вийшла з ладу система, бо при запуску тепла проблем не було.

“Мабуть, щось розрегульовано, бо частина приміщення не гріє, – заявив представник компанії. – Це крайня точка. Там поруч є Тисменицьке відділення міліції, все гріє, тепло, проблем немає”.

Така відповідь не влаштувала заступника міського голови Олексія Кайду.

“Чому ви фантазуєте? Чому діти мають мерзнути”, – обурився чиновник.

Представник СТЕКу почав виправдовуватись тим, що в школі складна система опалення, і спеціалістів компанії довший час не допускали в приміщення закладу, щоб вони провели обстеження.

“Тільки недавно нам відкрили горище”, – повідомили в компанії.

Відтак мер Руслан Марцінків попросив керівництво Теплокомуненерго допомогти розібратись з проблемами та налагодити теплопостачання до навчального закладу.

“Ви й так через місяць-півтора будете обслуговувати цю школу. Допоможіть розібратись”, – звернувся мер до керівника Василя Рущака.