Розпочали облаштування сучасного громадського простору в невеличкому сквері на вулиці Галицькій, 67 за сучасним проектом у липні. Проект відповідає сучасним тенденціям: тут прислухались і до прогресивних дизайнерів, і до урбаністів. Сквер поєднав декілька типів покриття, має зручні вуличні меблі та сучасне освітлення. Також планується встановити відеонагляд, аби вберегти простір від вандалів. Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

А напередодні тут за участі міського голови Руслана Марцінківа та депутата обласної ради Михайла Королика урочисто перерізали символічну червону стрічку.

“Завжди приємно відкривати щось новe. Особливо, якщо на занедбаному клаптику землі, який потенційно могли забудувати, з’являється сучасний громадський простір. Тепер мешканці мікрорайону зможуть проводити тут свій час, гуляти з дітьми, грати в шахи”, – зауважив Руслан Марцінків під час імпровізованого свята.

Малеча танцювала вальс, старші діти грали в шахи, а дорослі грілися теплим чаєм та дитячими посмішками. Й попри холод надворі, тут було справді затишно.