Результат пошуку зображень за запитом "водопостачання"

Перший заступник директора департаменту житлового, комунального господарства та благоустрою Ігор Сенчук зазначив, що розробка такого проекту-рішення передбачена законодавством і це варто робити раз на три роки. За його словами, норми споживання зростуть на 0,4 кубометра на людину. Якщо раніше загальна норма була 6,2 кубометри, то тепер вона становить 6,6. Про це пишуть Верії з посиланням на Репортер.

«За певний період часу ми провели дослідження. Цей норматив стосується малої кількості населення. Зараз є приблизно 5% людей, які не мають лічильника на воду», – каже Сенчук.

За словами Ігоря Сенчука, для людей, в яких немає лічильника, є спеціальна програма, яка передбачає встановлення такого лічильника. Вартість одного 500 гривень.

«Коли є лічильник, то люди бачать, скільки води споживають. Коли ж лічильника нема, то кількість води не контролюється», – додає Сенчук.

Представник водоканалу Володимир Тишківський каже, що законослухняні громадяни не обдурюють водоканал. Проблема там, де зареєстрована одна людина, а проживає декілька, тому й води споживається більше.

«Переважно це багатоквартирні будинки, де живуть квартиранти. Ми хочемо стимулювати населення до встановлення лічильників, а такі норми треба затверджувати», – додає Тишківський.

У водоканалі кажуть, що тарафи діють ще з 2015 року, проте на сьогоднішній день вони вже є застарілими. В загальному, плата за водопостачання зросте на 20 гривень.