Про це йшлося під час зустрічі з представниками ГО “Федерація спортивного лазертагу” у прес-центрі “Галка”.

Під час заключного етапу учасники зіграють у два види сценаріїв боїв: Перший – “Deathmatch” (гра 5 на 5, суть гри – вибити усіх супротивників), другий – захист контрольної точки, яку потрібно обороняти протягом двох хвилин. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

В обласному центрі за нагороди боротимуться 11 команд.

Представник федерації спортивного лазертагу у Франківську Богдан Гавенко розповів, що в області розвитком такого виду дозвілля займаються вже більше двох років.

 

“Ми вирішили, що хочемо грати не тільки на місцевому рівні, а й у масштабах цілої України. По сумі очок всіх попередніх етапів визначиться найкраща команда  України з лазертагу, яка отримає великий кубок за п’ять етапів чемпіонату, “, – розповів Гавенко.

 

Про свої успіхи у змаганням поділився очільник команди “Перший легіон” з міста Дніпро , Роман Роменський.

“Ми познайомилися з франківськими хлопцями з клубу “Ватра”, приїхали до них у гості.Зайняли третє місце у аматорському дивізіоні у липні 2016 року. Цього року ми організували лігу і на даний момент лідируємо у чемпіонаті та сподіваємося забрати кубок додому”, – ділиться Роменський.

Представник клубу “Варта” Денис Фішев переконаний, що на заключному етапі франківська команда дасть відпір лідеру чемпіонату.

“Готуємся наполегливо, маємо великі надії і сподіваємося на перемогу. Ми побудували новий майданчик на Сахарова, спеціально для заключного етапу, щоб надалі проводилися чемпіонати України на високому рівні. Прагнемо до більшого і кращого”, – каже Фішев.

Урочисте відкриття п’ятого заключного етапу розпочнеться о 08:30 на вулиці Сахарова, позаду спортивної школі “Олімп”, де піднімуть державний прапор України та пролунає гімн. Гра стартує о 09:00 і триватиме до 19:00.

Нагадаємо, що попередні етапи турніру з лазертагу відбувалися у таких містах, як:

1. (Київська обл.) м.Біла Церква – 18-19.02.
2. (Львівська обл.) м.Львів – 22-23.04.
3. (Івано-Франківська обл.) м.Коломия – 17-18.06.
4. (Дніпропетровська обл.) м.Дніпро – 19-20.08