Арсен Мірзоян зізнався, що уже добре вивчив Франківськ, бо приїхав сюди не вперше.

Співак подарував франківцям як пісні з нового альбому, так і вже відомі хіти. Зі сцени звучали композиції “Не Магелан”, “Джеральдіна”, “Жорж Санд”, “Фура і артисти”, “Паперовий сніг”, “Вінні пух” та ін, пишуть Версії.

Двічі звучала зі сцени і пісня, яку Арсен виконував на національному відборі на Євробачення-2017. Франківці почули “Джеральдіну” українською та французькою мовами.

На прохання глядачів з зали артист заспівав “Стрелы”. Як відомо, на створення цієї композиції співака надихнув проект Володимира Висоцького з ансамблем “Мелодія”. Мірзоян настільки захопився виконанням, що “натиску” не витримала гітара співака. Через порвані струни інструмент довелося замінити на інший.
Не обійшлося і без жартів. Арсена Мірзояна настільки вразили електронні декларації українських можновладців, що він “вирішив не відставати від часу” і написав пісню, точніше створив кавер на відому композицію “На небі” Океану Ельзи.

“Бо я на тебе, мила моя, на тебе, все записав на тебе, ніхто щоб не знайшов”, – лунало зі сцени Івано-Франківської філармонії.

А після виконання ліричної композиції на сцену вийшов франківець з розкішним букетом рожевих троянд. Хлопець зізнався в коханні своїй дівчині, з якою зустрічається вже сім років, та запропонував їй руку і серце.

Коли франківець спустився до зали, щоб вручити обручку коханій, то побачив … порожнє крісло. Дівчина вийшла із зали і не почула зворушливого зізнання.

Однак вже невдовзі “винуватиця” ліричної паузи на концерті повернулася і під оплески глядачів сказала “так” на пропозицію коханого.

За зворушливі пісні та неперевершену атмосферу на концерті глядачі довго дякували Арсену Мірзояну та його музикантами оплесками та запальними танцями.

“На біс” франківці змогли ще раз почути улюблену “Джеральдіну”.