Прокат обслуговуватиме КП “Центр розвитку міста і рекреації”.

Велокультура в Івано-Франківську активно розвивається. Поряд із облаштуванням велосмуг та велодоріжок, відкрито й доволі популярну в світі послугу – прокат велосипедів. Цікавинкою в нашому місті стане оренда тамдемних роверів. Орендувати транспорт можна буде щодня, з 11:00 до 19:00 год., від півгодини і на цілий день, вартість послуги складає 65 гривень за годину або ж 150 за цілий день. Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

Як зауважує директор КП “Центр розвитку міста і рекреації” Руслана Василюк, наразі закуплено 4 велосипеди, проте вже в найближчому майбутньому велопарк планують поповнити.

Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що подібні послуги є доволі затребуваними серед містян. Адже не кожен зможе і потребує купувати собі ровер, але відтепер не відмовлятиме собі у прогулянці.

“Що може бути краще, ніж прогулятись велосипедом разом з коханою людиною доріжками парку. Або ж самому насолодитися поїздкою. Тепер франківці зможуть скористатися послугою оренди”,– поділився світлинами з першої велопрогулянки на комунальному траспорті Руслан Марцінків.

Окрім того, за словами міського голови, частину прибутків підприємство віддаватиме на реалізацію соціально важливих проектів.