У Франківську відкрився Центр сталого екологічного розвитку

Їх запровадили в рамках міжнародного проекту HETES «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку» та за співфінансування програми Європейського Союзу Tempus, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Консультаційно-навчальний центр сталого розвитку  створено за кошти ЄС на базі кафедри «Енергетичного менеджменту і технічної діагностики» ІФНТУНГ.

Діяльність центру  спрямована на демонстрацію можливостей відновлювальної енергетики і визначення ефективного використання енергії.

В університеті було закуплено навчальне багатофункціональне енергоощадне обладнання та установки відновної енергетики провідних європейських компаній на загальну суму понад 30 тисяч євро.

Консорціум проекту представляють відомі навчальні, навчально-дослідницькі заклади і технологічні центри Європи та України:  Католицький університет Льовену (Бельгія), Новий університет Бакінгемширу (Великобританія), Університет Гранади (Іспанія), Королівський технологічний інститут (Швеція), Volvo Cars у Генті (Бельгія), Національна металургійна академія України, Донецький національний технічний університет, Івано-Франківський національний університет нафти і газу, Криворізький національний університет, Міністерство освіти і науки України, Український науково-дослідний та технологічний центр металургійної промисловості «Енергосталь».