Пов’язане зображення
Вперше відкриті торги із закупівлі робіт з будівництва комплексного спортивного майданчика для ігрових видів спорту в районі вулиць Симоненка, 3в – Вовчинецька, 202в, Управління капітального будівництва оголосило у червні. Про це пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

Очікувана вартість робіт становила 3 650 000 гривень.

На участь у конкурсі свої пропозиції подали ТОВ «Спортивна компанія Люксон Спорт», ТОВ «Захід-Мастерфайбр» та ТОВ «Еліт Спорт Груп». Остання, у свою чергу, запропонувала найнижчу ціну – 2,989 млн гривень. Однак тендерний комітет усі пропозиції учасників торгів відхилив, а сам аукціон – відмінив.

У протоколах тендерного комітету причина відхилення пропозицій відсутня. Натомість, є посилання на службові записки, однак і ті не були оприлюднені.

У зв’язку із цим громадська організація «Центр «Антикорупційна платформа» надіслала офіційне звернення до Управління капітального будівництва з проханням оприлюднити інформацію по закупівлі у відповідності до законодавства України. Мова йде про причини відхилення пропозицій учасників торгів.

Пізніше, 17 липня, УКБ оголосило про проведення повторних торгів з будівництва спортивного майданчика в районі вулиць Симоненка, 3в – Вовчинецька, 202в.  Очікувана вартість робіт залишилась без змін –  3 650 000 гривень.

Втім сьогодні торги відмінили. Причиною вказана відсутність пропозицій.

Однак на тендер все ж надійшла одна пропозиція від ТОВ «Будівельна компанія фірма Аттік і К». Та згідно закону, замовник має право відмінити торги у разі подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій.