Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ візуальний стиль"

Також візуальний стиль Івано-Франківська можна буде підтримати у конкурсі* у соціальній мережі Facebook. Суть конкурсу проста:

  • Вподобати сторінку Візуальний стиль Івано-Франківська
  • В період з 10 до 11 березня 23:59 зробити пост на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши ваше фото з будь-чим, що має візуальний стиль (це може бути як сувенірна продукція, так і прапор чи десерт) і поставивши хештеги #іloveif, #ifcitybrand, #ifcitybrand_3years. Креативні ідеї вітаються 🙂

12 березня о 12:00 за допомогою сервісу random.org буде розіграно подарунок.

*Результати конкурсу будуть оголошені на сторінці Візуального стилю у Facebook.

Флешмоб діє 10і 11 березня включно.

 

Довідка: Візуальний стиль Івано-Франківська створено 2014 року завдяки ініціативі створення візуального стилю Івано-Франківська, яку підтримали сотні іванофранківців і профінансували 46 меценатів. Проект реалізувала компанія «Aimbulance» (м. Київ) і дизайнер Йован Роцанов (Jovan Rocanov), один із найкращих спеціалістів із айдентики в Європі. Втілтку 2014 року логотип потрапив у короткий список фестивалю реклами Cannes Lions.

Протягом 3-х років було продано більше 6000 сувенірів з логотипом Івано-Франківська. У футболці з символікою міста виходив на сцену Святослав Вакарчук, лідер гурту “Океан Ельзи”, її отримав у подарунок президент Естонії Тоомас Гендрік Ільвес.

У межах проекту «Франківські експедиції», подорожі світом з прапором з символікою міста, прапор побував у понад 25 країнах світу.

Відео про візуальний стиль: https://vimeo.com/94954902

Правила використання логотипу Івано-Франківська: http://city-brand.if.ua/IF_Guideline.pdf