“Світ очима скрипаля” покажуть іванофранківцям
Музичні відео, які знімає скрипаль у різноманітних куточках світу мають шалену популярність у користувачів інтернету та за лічені дні набирають сотні тисяч переглядів, вподобань, поширень та коментарів, пишуть організатори, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Концерт відбудеться в приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії 28 вересня о 19:30.

«Дорогі мої шанувальники! Зустріч з вами для мене хвилююча  радість та велика відповідальність», – говорить Святослав Кондратів. «Ми щодня багато та наполегливо працюємо щоб створити для вас одну з найкращих та найцікавіших програм за участі її величності Скрипки!  Це дуже непросто і вимагає багатьох зусиль. Але я вірю в свою команду і вірю у вас, мої любі прихильники! Ви варті найкращого! Приходьте всі, хто любить скрипку, і хто буде на такому концерті вперше. Програма концерту складатиметься з різноманітних чудових композицій, тож цікаво буде всім! Беріть з собою друзів, і ми разом будемо мандрувати цим безмежним світом. Я буду розповідати вам про нього разом зі своєю скрипкою, бо саме так і називається моя нова програма – «Світ очима скрипаля».

Квитки можна придбати на сайтах Concert.ua та  kasa.in.ua ,   а також у касі кінотеатру «Люм’єр»  вул. Грушевського, 3.

Детальна інформація за номером: 063 724 97 19

True Love

Найромантичніша композиція скрипаля Святослава Кондратіва 🎻 в найромантичнішому місті світу – ВЕНЕЦІЇ!!!! 💒#СвітОчимаСкрипаля #СвятославКондратів #Venice #Italy

Опубліковано Святослав Кондратів / Sviatoslav Kondrativ Четвер, 9 лютого 2017 р.