Зустріч з франківцями стала дуже емоційною та відвертою. Артист подарував гостям своїми найвідоміші композиції – “Афіни – Київ – Істамбул”, “Зайди мене”, “Недописана книга”.  Особливо зворушливо у виконанні Віктора Павліка прозвучали пісні “Два кольори” та “Чорнобривці”, пишуть Версії.

“Я завжди мрів виступити в Івано-Франківську у філармонії – в цьому храмі мистецтва. І моя мрія здійснилась. Мені дуже тут кайфово, я відчуваю неймовірну ауру цього місця”, – зізнався зі сцени артист.

Напередодні Віктор Павлік виступав у Тернополі, попереду – концерти в Луцьку, Львові та Житомирі.

Спеціально до ювілейного туру були випущений подвійний компакт-диск – колекція вибраних пісень та відео сольного концерту “Освідчення” в Палаці Україна.

“Це добірка, в якій є все моє життя. Я вже 30 років на професійній сцені в моєму репертуарі є понад 200 пісень. В можете побачити, як на моєму сольному концерті “Освідчення” співають мої діти та друзі та послухати 100 моїх пісень”, – презентував артист диски, випущені на відомому угорському лейблі.

Артист на колінах дякував шанувальникам за любов. Після концерту у фойє філармонії Віктор Павлік влаштував фотосесію з фанатами.