Результат пошуку зображень за запитом "земельні ділянки"

 

Про це повідомила начальник управління самоврядного контролю департаменту комунальних ресурсів Наталія Голодюк, пише газета “Західний кур’єр”.

За її словами, інвентаризацію проводили у північно-східній частині міста у промислових районах вулиць Максимовича, Надрічної, Хмельницького, Сагайдачного, у мікрорайоні вулиць Промислової – Ольги Кобилянської.

Там виявили 39 ділянок, на які у користувачів не було правовстановлюючих документів. 25 з них почали виготовляти документи , натомість 14 користувачів робити цього не бажаються. При цьому ще п’ятьом міська рада відмовила у праві користування землями, що становить 20% від виявлених земель без правовстановлюючих документів.

Загалом, з початку року у місті виявлено 49 ділянок, на які користувачі не мали документів, що завдало містові збитків на суму понад 7,5 млн грн. На добровільне відшкодування збитків уклали 15 договорів на 291 568 грн.

У судах місто виграло 13 справ на суму понад 2 млн грн, з яких порушники земельного законодавства уже сплатили 641 730 грн і ще 24 справи перебувають на розгляді.

Як зазначила Наталія Голодюк, у найближчих планах управління провести інвентаризацію земель у центральній частині міста.