У Франківську влаштовують навчання для медіа-художників

“Воркшоп присвячено знайомству з інтерфейсом програми vvvv та введеню в основи візуального програмування. Головний акцент буде зроблено на простих та доступних методах створення анімації, повідомляють Версії з посиланням на Галку.

Після засвоєння базових принципів створення комп’ютерної графіки у реальному часі будуть показані шляхи творчого застосування здобутих знань: аудіореактивна візуалізація/віджеїнг, мепінг у приміщенні, інтерактивна інсталяція, створення принтів тощо”, – йдеться в описі воркшопу на сторінці у “Фейсбуці”.

Воркшоп відбудеться у рамках програми Medialab East Ivano-Frankivsk.

Антон Лапов (Макаревич) народився у Луганську, а нині живе та працює в Києві. Художник, медіа-дослідник та незалежний куратор. Координатор арт-кластеру R+N+D, співробітник DzygaMediaLab, організатор низки подій в царині експериментальної музики, медіа-арту та музеології. Активний учасник освітніх ініціатив у сфері мистецтва нових медіа – розробник оригінальних курсів з генеративної графіки та саунд-дизайна. З 2015 року викладає в Школі Візуальних Комунікацій (м. Київ).

Зареєструватися на «vvvvWorkshop» можна за посиланням.

Місце проведення: Муніципальний центр дозвілля, вул.Набережна 42. Тривалість – 2 дні по 4 год, 30 листопада та 1 грудня  з 18 до 22 години.  Воркшоп розрахований на 10 осіб віком від 16 років.