На акцію, організовану ГО “АвтоЄвроСила”, зібралися кілька десятків власників автомобілів на іноземній реєстрації.

Вони застерігають працівників митниці і поліції від порушення законів та заявляють, що уже навчилися захищатися. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

“Ми на сьогодні вже навчилися захищатися від держави, “АвтоЄвроСила” на сьогодні – це сила”, – сказав голова ГО Олег Ярошевич. За словами Ярошевича, є десятки прикладів судів, де ДФС і поліція перевищують повноваження.
Він звертає увагу, що під час проходження митниці автомобілі на іноземній реєстрації протизаконно зупиняють.
До пікетувальників вийшов в.о. начальника Івано-Франківської митниці ДФС Олег Карпович та запросив інціативну групу на переговори.
Учасники акції поцікавилися у митника, чи отримували вказівки з ДФС збирати базу даних разом із поліцією. Карпович відповів, що жодних вказівок не отримував. Учасники пікету також запропонували створити ініціативну групу з представників “АвтоЄвроСили”, митників і юристів, щоб донести вимоги до вищого керівництва державних органів.
“Наша вимога – розробити такий закон, який задовольнить державу, зробить прозорим і зрозумілим та доступним механізм узаконення авто”, – сказав Олег Ярошевич.
Після переговорів активісти зареєстрували у митниці звернення з вимогами.
На час акції працівники патрульної поліції тимчасово обмежили рух по вулиці Короля Данила на ділянці від Вороного до перехрестя з Гурика.
Після заявлення вимог працівникам митниці учасники акції колоною вирушили до обласного управління Нацполіції. Після цього обіцяють заїхати до обласної податкової та Івано-Франківської ОДА. По маршруту їх супроводжують екіпажі патрульної поліції.
Речник патрульної поліції Івано-Франківська Микола Гурак запевнив, що на території Івано-Франківської області власників автомобілів на іноземній реєстрації поліція не переслідує.