marshrutky

„Руслан Марцінків! Oleg Ganchak!
Скільки ще це може тривати!
Сьогодні, 7.11, близько 16.40 на автобусній зупинці, що на початку вул. Коновальця водій 48-го автобуса відмовився безкоштовно перевозити мого 8-ми річного сина. Він показав водію посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, на що водій відповів, що вже минула 16-та година, а три місця у нього зайняті. Дитина так розгубилася, що й забула про те, що має ще й учнівський квиток і гроші на проїзд в портфелі, про всяк випадок (він завжди має з собою резервні гроші на проїзд, але кажу ж – розгубився, перелякався і забув про них). Його просто виставили з автобуса! Це вперше за два роки, що він користується посвідченням. Ну і право безкоштовного проїзду для школярів ніхто не відміняв.
Малий в сльозах повернувся до вчительки, вона дала йому 4 грн. на дорогу і відправила на наступний автобус. Приїхав додому 43-м, посвідчення вже навіть не показував – боявся, що знову виженуть.
Я так розумію, що донести до перевізників та їх працівників, як вони мають поводитися з маленькими пасажирами на офіційному рівні не реально?!
То що, брати тата і йти чинити самосуд, чи як?
Це ж дитина! Йому всього 8 років. Третьокласник. Як можна виставити з автобуса, навіть, якщо й справді нема права пільгового проїзду? Школяр, видно ж – портфель за плечима.
Номери автобуса дитина звичайно не запам’ятала. Каже – водій старший дядько з сивиною в волоссі і вусами. Прошу вжити заходів!”