На засіданні виконкому вручили ключі від власного житла “особливій” сім’ї – Равлюк Тетяні та її двом дітям – Ігорю та Марічці. Тетяна звернулася з заявою до міської влади з проханням допомогти з придбанням житла. Жінка повідомила, що народила старшого сина, коли їй було 16 років, пишуть Версії.

Світлина від Руслан Марцінків.

Хлопчик народився з ДЦП, однак зараз це майже непомітно – Ігорю майже вдалося перемогти підступну хворобу.

Він розумний юнак, бере участь в олімпіадах, старається у всьому допомагати матері. Коли сину були три роки, Тетяна переїхала від батьків на квартиру. Там же, в чужій домівці народилась донечка Марічка. Так склалися обставини, що жінка виховує дітей сама. Вони мешкають в гуртожитку на 14 квадратних метрах.

На засіданні виконавчого комітету продемонстрували відео, в якому показали жахливі умови в гуртожитку – стіни з грибком, стеля, яка от-от відпаде, на загальній кухні…

Проект був реалізований міською владою в співпраці зі “Спілкою учасників АТО”. Василь Андріїв, очільник організації, вручив Тетяні Равлюк ключі від двокімнатної квартири.

“Будинок готовий до здачі, вона запланована на грудень”, – відмітив Андріїв.

Розчулена жінка зі сльозами на очах подякувала всім, хто долучився до ініціативи.

“Попри нелегкі випробування, є люди, що радіють кожній миті свого життя. Батькам, що виховують діток з ДЦП, як нікому важливо відчувати підтримку. В межах програми «Житло для учасників АТО» разом із ветеранами зійшлися на тому, щоб частину виділених бійцям квартир, передавати сім’ям, що мають діток з ДЦП і найбільше потребують нормальних житлових умов. Сьогодні перша франківська родина отримала двокімнатну квартиру. Родина Равлюк та ще п’ятеро осіб зараз проживають у гуртожитку на вул. Набережній, у кімнаті, площею 11,2 кв.м.”, – прокоментував Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.