http://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/IMG_7545.jpg

Вранці у Кафедральному соборі Святого Воскресіння, що в Івано-Франківську, відбулося Богослужіння, пишуть Версії з посиланням на  WestNews.

http://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/IMG_7551.jpg

Після закінчення літургії громада відправиться до Меморіального скверу, на Алею Слави. Опісля, рідні та близькі друзі відбудуть на поминальну вечерю.

http://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/IMG_7547.jpg

“Пам’ятаємо…Спочивай з миром!  Вічна тобі пам’ять, брате!”, – йдеться у повідомленні на сторінці Спілки Добровольців АТО Прикарпаття.

mail_big

Нагадаємо, 42-річний боєць Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» з Прикарпаття Григорій Семанишин («Семен») загинув 18 січня 2016 року. Отримані бійцем поранення виявилися несумісні з життям.

http://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/IMG_7546.jpg

Григорій  проживав у  селі Горохолина Богородчанського району. Був одружений. У нього залишилися вагітна дружина та двоє дітей. У “Правому секторі” Григорій Семанишин перебував ще з Майдану.

http://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/IMG_7552.jpg

“Чудовий знавець зброї і відважний борець, він неодноразово брав участь у складних і ризикованих завданнях, демонструючи при цьому відважність, винахідливість і холоднокровність. З вибухом війни допомагав другу “Хорвату” розбудовувати п’ятий  Окремий батальйон ДУК. Бував у найгарячіших точках фронту. Попри те, що “Семен” майже не покидав фронт, він чітко усвідомлював, що неможливо перемогти зовнішнього ворога, не здійснивши революції, не знищивши внутрішнього ворога, не взявши владу в країні у свої руки”, – так говорили про загиблого герою побратими та товариші по фронту.