marshrutky

Шановний Руслан Марцінків та Олег Ганчак! Вимушений звернутися до Вас з проханням хоч якось вплинути на неприпустиму поведінку водіїв міського транспорту при контактуванні з дітьми.

Сьогодні, 09.11.2016 р., о 20 год. 23 хв., зупинка по вул. Дністровська, водій автобусу (державний номерний знак АТ 1552 ВМ, маршрут № 22) не зважаючи на правомірні апеляції, примусив мою доньку заплатити за проїзд.

Нагадаю, що з 14 жовтня поточного року «Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради прийнято рішення про безкоштовний проїзд учнів за наявності учнівського квитка: … щоденно з 7:00 до 21:00 години для учнів … Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22, за винятком вихідних, святкових днів і канікул». Донька вказала, що сьогодні робочий день, вона є ученицею ЗОШ № 22 (пред’явила учнівський квиток) і має право на безкоштовний проїзд до 21.00 год., однак водій все-рівно примусив її сплатити 4 грн.

Стиль спілкування водія не розглядаю з морально-етичних міркувань, хоча зазначу, що дана ситуація мене вкрай обурила.
Враховуючи, не поодинокість таких конфліктів, прошу Вас прийняти дієвих заходів щодо покращення поведінки (можливо й обізнаності з діючими пільговими нормами) водіїв міського транспорту при контактуванні з пасажирами, особливо з дітьми, – написав Viktor VD.

Скаргу було розглянуто та прийнято необхідні заходи:

Маршрут № 22, номер тз АТ 1552 ВМ, факт вимагання водія маршрутки сплатити за проїзд учнем підтвердився. Такі дії порушили умови договору перевезення та рішення виконавчого комітету. На водія цього транспортного засобу скарги від пасажирів отримувались і раніше. Перевізник з розумінням поставився до проблеми. Наказ про догану і звільнення – результат. Одна з причин такого стану з кадрами в громадському транспорті,- спеціалісти тікають за кордон. Переконався під час відвідування візового центру. Є надія, що коли повернуться , науку і культуру перевезення пасажирів , освоєну в Європі , будуть поширювати вдома, написав директор управління транспорту і зв’язку Oleg Ganchak.

1

2