Про це йшлося на ранковій оперативній нараді у міського голови. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Як зауважив заступник начальника УКБ Володимир Ковальчук, наразі є проблеми з підписанням договорів з підрядними організаціями.

Крім того, за його словами, ще два будинки відключають від світла та розберуть.

“Ви одинадцять днів не працювали, мали розпочати роботи ще з 1 липня. Тепер маєте надолужити. Хати мають бути розібрані”,– звернувся міський голова Руслан Марцінків до Володимира Ковальчука.

Нагадаємо, ще близько деси років тому в Івано-Франківську заговорили про з’єднання двох бульварів. Магістраль “Північ-Південь”, що запланована генпланом повинна стати останньою ланкою на шляху сполучення головних вулиць Галицької та Гетьмана Мазепи, оминаючи центр міста. Однак тоді на заваді планам стали “п’яний базар”, автостоянка військової частини та будинки, які розташовуються в межах майбутньої дороги.

1

На фрагменті генплану нова дорога позначена червоним кольором

Сам проект сполучення Південного і Північного бульварів був розроблений ще у 2006 році НДІ “Проектреконструкція”. Натомість тільки  на початку квітня цього року управління капітального будівництва МВК провело тендер на будівництво дороги, перемогу в якому здобув ТзОВ “Івано-ФранківськАвтоДор” з сумою 9 мільйонів 978 тисяч 278 гривень.