У Галичі хочуть реконструювати центральну площу та збудувати сміттєпереробний завод
Серед питань порядку денного на розгляд громадської ради виносилось також питання щодо наведення благоустрою центральної частини м.Галича і його околиць. Міський голова м.Галича Орест Трачик назвав заходи, які вживатимуться  для покращення благоустрою та санітарного стану м.Галича. Зокрема, планується заміна бордюрів, тротуарної плитки,  відновлення асфальтного покриття на Майдан Різдва та реконструкція центральної площі в Галичі, пишуть Версії з посиланням на   Галицька РДА.

Обговорюючи питання переваг і недоліків будівництва сміттєпереробного заводу в м.Галичі, зазначалось, що під час громадських слухань із даного питання, які відбулись 11 червня 2017 року, було прийнято позитивне рішення щодо доцільності будівництва сміттєпереробного заводу. Однак, на даний час існують питання щодо потужності заводу та визначення місця будівництва об’єкту.

Прийнято рішення звернутися з листами до керівництва обласної державної адміністрації з проханням надати інформацію про перспективи будівництва сміттєпереробного заводу в межах Івано-Франківської області (чи прилеглих територіях) та можливості переробки сміття з Галицького району. А також  – до голів сільських рад Галицького району про наявність земельної ділянки, яка відповідала би встановленим нормам, під будівництво сміттєпереробного заводу.

Крім цього, під час засідання заслуховувалося питання щодо стану будівництва Крилоської школи. Представників громадськості цікавило питання стану виконаних робіт по будівництву об’єкту та прогнозований термін здачі в експлуатацію навчального закладу.

Члени консультативно-дорадчого органу розглянули також питання реформування Центру поштового зв’язку №6 ПАТ «Укрпошта» Івано-Франківської дирекції. За інформацією заступника начальника ЦПЗ №6 Галини Засідко, з 1 вересня 2017 року у структурі Івано-Франківської дирекції ПАТ «Укрпошта» буде проведено реорганізацію шляхом приєднання ЦПЗ №6 до складу ЦПЗ №2 Івано-Франківської дирекції  ПАТ «Укрпошта». Як наслідок – ЦПЗ №6 виключається зі складу Івано-Франківської дирекції ПАТ «Укрпошта». Реорганізацію буде проведено із збереженням мережі відділень поштового зв’язку. За результатом розгляду даного питання було прийнято рішення звернутися в органи влади вищого рівня щодо збереження ЦПЗ №6 з центром в м.Галичі.