Результат пошуку зображень за запитом "ярослав осмомисл"

Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської облдержадміністрації.

Як йдеться у повідомленні, 31 березня поточного року на ХІІ сесії районної ради VII скликання цьому навчальному закладу було присвоєно ім’я Ярослава Осмомисла.

За роки правління Ярослава Осмомисла Галицька земля досягла свого розквіту, було збудовано й укріплено багато міст, храмів, зокрема, у 1153–1157 рр. Успенський собор у Галичі (у цьому соборі його й було поховано). А своє прізвисько «Осмомисл» отримав через тонкий розум, освіченість, знання іноземних мов.

У вітальному слові з нагоди пам’ятної події директор школи Марія Савчук сказала: «Ми маємо велику честь, але й велику відповідальність вчитися і працювати в навчальному закладі, який носить ім’я такої видатної людини. Своїми вчинками і діями, результатом своєї праці маємо довести, що гідні нести це високе звання».

Марія Савчук наголосила, що наступним кроком буде організація пошукової роботи щодо збору матеріалів про діяльність Ярослава Осмомисла і оформлення відповідної експозиції у стінах школи. Також керівник навчального закладу подякувала всім, хто долучився до встановлення пам’ятної дошки.

Після урочистого відкриття меморіальну дошку освятили священики УГКЦ на чолі з деканом Галицьким о. Ігорем Броновським.