Результат пошуку зображень за запитом "сбу затримання"
Про це пишуть Версії з посиланням на expres.

У соцмережах викладала матерiали, що дискредитували українську державу та закликали до створення “Новоросiї”. Ще й органiзовувала збiр фiнансової допомоги бойовикам “ЛНР” та “ДНР”.

Подруга сепаратистiв збирала та передавала росiйським модераторам данi про суспiльно-полiтичну та соцiальну ситуацiю на Львiвщинi. А ще була справжньою хакеркою — блокувала проукраїнськi спiльноти та наших користувачiв у росiйських соцмережах. Нещодавно на її слiд вийшли працiвники СБУ, пише газета Експрес.

“Пiд час обшукiв спiвробiтники спецслужби вилучили комп’ютерну технiку з усiма необхiдними доказами. Розпочато кримiнальне провадження за статтею 110 Кримiнального кодексу України”, — розповiла Мирослава Клячкiвська, речник Управлiння СБУ у Львiвськiй областi.

Тепер жiнцi загрожує обмеження волi на строк вiд трьох до п’яти рокiв або й позбавлення волi на той самий строк. Триває розслiдування. Наразi жiнку не затримували. Однак виїжджати зi Львова вона не може. Як стало вiдомо з власних джерел, їй за п’ятдесят рокiв.