Розмір ікони 70 метрів квадратних. Про це у Facebook-спільноті «Типовий Кременець» повідомив настоятель храму, протоієрей Володимир Буграк, пишуть Версії з посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

«В настінному розписі нашого собору ми прагнули відобразити переломний момент сучасної історії української нації: Майдан (Революцію гідності) та АТО (Українську визвольну війну). Дати цим подіям певне богословське осмислення та підкреслити виховний момент для сучасних та майбутніх поколінь», – написав священик.

Символом незламності духу в час Революції гідності на київському Майдані став монумент Незалежності (стелла). Серед багатьох майданівців, зображених на іконі – Герої Небесної сотні та збірні образи.

Іншим символом, котрий уособлює непереможність українського війська, є вежа донецького летовища з українським стягом на її вершині.

В першому ряду – збірні образи: український солдат в повному бойовому екіпіруванні, військовий лікар та військовий священик-капелан. Поряд з синьо-жовтими прапорами Української держави майорять червоно-чорні прапори, прапори боротьби за незалежність українського народу.

Проте основна увага, при спогляданні ікони концентрується на центральному сюжеті, боротьбі святого великомученика Юрія з дияволом. Особливістю цієї ікони є те, що демон зображений у вигляді двоголового орла, якого Юрій Переможець пронизує своїм списом, увінчаним синьо-жовтою стрічкою.