Результат пошуку зображень за запитом "Юрій Ярославович Стець"
Про це на своїй торінці повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“На жаль, Міністр інформаційної політики Юрій Стець сьогодні подав заяву про звільнення за станом здоров’я. Хочу щиро подякувати Юрію за його роботу. Зараз мало хто вже пригадує, що коли почалася російська агресія, Юрій склав свій депутатський мандат і пішов в Нацгвардію будувати контрпропагандистську політику нашої держави. Останні 3 роки держава веде постійну боротьбу з агресивними потугами російської пропагандистської машини і, що б там не говорили наші недруги, нам вдається відбивати ці інформаціні атаки.

І в тому, що працюють санкції, що ми отримали і безвіз, і асоціацію з ЄС, є заслуга зусиль усіх тих, хто воює і на інформаційномиу фронті, зокрема – команди Юрія Стеця. Бажаю Юрію якнайшвидше відновити здоров’я та повернутись в стрій!”, – написав очільник уряду.

Довідково.

Юрій Ярославович Стець (нар. 29 грудня 1975, Нагірянка, або м. Чортків, Тернопільська область, Українська РСР, СРСР) — український політик, журналіст та член РНБО. Обирався народним депутатом України VI, VII та VIII скликань. Керівник управління інформаційної безпеки, майор Національної гвардії України. Посаду Міністра інформаційної політики України займав з 14 квітня 2016 року.