Про це пишуть Версії з посиланням на ”Вікна”.

Кімната — не велика, але укомплектована різноманітними спеціальними приладами, які служитимуть для відновлення і розвитку слухових, зорових і тактильних відчуттів у особливих дітей.


Сенсорна кімната має стати помічником для психологів та педагогів, які працюють з дітьми, хворими на ДЦП або з синдромом Дауна. Як зазначила під час відкриття перший заступник міського голови Галина Романко, кімната відповідає всім видам адаптації і соціалізації дитини. Для кожного вихованця «Добродії Калуської» розроблено спеціальну програму занять у цій сенсорній кімнаті. Тож, режим роботи кожного із цих засобів буде підлаштовано до кожної дитини.
Ідея відкриття сенсорної кімнати у Калуші належить громадській організації «Молодий народний рух». Профінансував проект чеський «Карітас», до якого молодь звернулася з відповідним проектом. Втілення проекту у життя коштувало 90 тисяч гривень.
Працівники «Добродії Калуської» разом із вихованцями подякували своїм благодійникам віршами та власноруч зробленим подарунком.
Загалом «Добродія Калуська» активно розвивається. З міського бюджету на потреби закладу виділяють близько 300 тисяч гривень в рік. Допомагають також благодійники і меценати. А ще керівництво закладу активно залучає грантові кошти. Наразі тут займаються лише з дітьми із Калуша, але у перспективі заклад міг би приймати і дітей з району, які також потребують аналогічної допомоги.