Депутати під час сесії повідомили про факти “кришування” ігрового бізнесу у Калуші. ФОТО

Зокрема Володимир Павлів поцікавився, чому поліція не реагує на злочини, які скоюють у Калуші під прицілом камер відеоспостереження. За його словами, у місті розпивають алкоголь у невстановлених місцях, бувають бійки і порушення правил дорожнього руху. Але реакції поліції на це немає. Про це пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

Володимир Цибульський у відповідь зазначив, що якісь відеоматеріалів, які поліція отримує з камер відеонагляду, дуже низька.

— В нічний час не видно облич порушників, бо немає підсвітки. На автомобілях важко різібрати номерні знаки, — сказав він.

Також, за словами поліцейського, ріст злочинності у місті пов’язаний із тим, що відсутня патрульно-постова служба, розформований відділ, який займався боротьбою з наркозлочинністю тощо. Після переатестації буде сформовано новий штат і тоді буде додано нових працівників, зазначає Володимир Цибульський.

Володимир Павлів зазначив також, що у Калуші збільшилася кількість ігрових автоматів і висловив припущення, що поліція їх може “кришувати”.

Депутат Сергій Воконоголь також звернув увагу на ігрові автомати, які функціонують у Калуші. Крім того, акцентував, що у деяких калуських аптеках вночі спостерігається ажіотаж, ймовірно, через купівлю наркотиків.

Депутат Святослав Федоришин повідомив, що ігрові зали функціонують у провулку Шкільний.

— Там бійки бувають. І мешканці вулиці вже телефонували у поліцію, але буквально через дві-три хвилини після цього дзвінка всі люди, які там були, вийшли, двері закрилися і на вікнах опустилися жалюзі. Як це розуміти? Чи хтось повідомляє з вашої сторони, чи хтось інший. Ну це кришування, — зазначив він.