dtp_kalush

За свідченнями очевидців автопригоди, саме у той момент тротуаром йшла жінка з дитиною, і якби на шляху «Фольксвагена» не було мікроавтобуса, могло статися непоправне, інформує з місця події журналіст ”Вікон”.

На звук удару вибігли власники машин і люди з розташованих поблизу офісів та крамничок. Водій «гольфа» вистрибнув з-за керма і накивав п’ятами. Хтось зі свідків події хотів зафіксувати пригоду на мобільний телефон. Але раптом із салону автомобіля-порушника вийшли два нетверезих пасажири і в фотографа-аматора полетіла недопита пляшка пива, пожбуреного одним з «веселих» автогонщиків.

Як з’ясувалося, цей самий «гольф» уже потрапляв у автопригоду практично на цьому ж місці. Як повідомив «Вікна» калушанин, який мешкає неподалік, 15 червня близько 4-ої години ранку його розбудив виск гальмуючих автошин і глухий удар. Чоловік, нашвидкуруч одягнувшись, вибіг на вулицю, щоб надати допомогу. Чорний «Фольксваген-Гольф» врізався у фасад крамниці дитячих товарів, відбивши дисками коліс добрячий шмат бордюру і тротуарної плитки. Проте хлопцям, які перебували «під градусом», допомоги не знадобилося. Вони поспіхом намагалися замести сліди і якнайшвидше покинути місце пригоди.

Куди так поспішали чоловіки і що перед тим «обмивали», мають з’ясувати працівники Державтоінспекції.