Похвалитися уловом вдалося не всім. Проте, учасники отримали грамоти, призи від спонсорів та цікавий досвід спілкування. Організатори тим часом уже планують проведення ще одних змагань.

Озеро у міському парку Калуша — традиційне місце для місцевих рибалок. У неділю їх “потіснили” учасники першого Фестивалю з поплавочної ловлі, які з самого ранку були готові до серйозного змагання. До участі зголосилися якзатяті рибалки, так і новачки. Про це пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

Берегову лінію попередньо розділили на сектори. Місце для кожного учасника обирали методом жеребкування. Відтак, розпочалася сама ловля. Рибу заманювали всілякими прикормками. Проте, клювала вона у цей день не надто активно. Найбільша рибина, яку вдалося спіймати одному з учасників, становила 245 грамів. Сергій Довбняк, якому попався цей короп-“велетень” був нагороджений двічі: у номінації “Вig Fish” та як учасник, який впіймав найбільшу кількість риби.

Рибалка зізнався, що перемогою завдячує власному везінню:

“Я давно риболовлею займаюся. Траплялися різні улови. Сьогодні, мабуть, пощастило з місцем. Мені, я вважаю, попалось одне з кращих. Ну і прикормку підібрав, очевидно, правильну. Тому і переміг. Загалом змагання дуже сподобались, хоча у лов і відпустили.

 Загалом Сергій Довбняк наловив майже 800 грамів риби. На другому місці опинився Тарас Возняк , а на третьому — із результатом 380 грамів Володимир Гільщанський. Усі отримали призи від спонсорів та грамоти. Абсолютний переможець ще і кубок.

Усю виловлену в озері рибу, а це був переважно, короп, після зважування випустили назад у водойму.

Володимир Гільщанський, який із “Клубом рибалок Калущини” займався організацією змагань, каже:

“Це наші перші змагання. Але не комом. Ми задоволені, хоча хотілося би бачити більшу кількість учасників. Думаю, ці змагання стануть традиційними і поступово переростуть у справжній фестиваль”.