У Карпатах представлять проект Школи сучасного мистецтва

У виставці візьмуть участь молоді українські художники, випускники та учні Школи. Виставку можна відвідати до 10 лютого, вхід вільний.

Як повідомляє прес-служба арт-простору, у проекті художники розмірковують на тему часу. Молоді митці покажуть в «Коруні» відеоарт, живопис, фотографію та інсталяції. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

«Метаморфози часу –тема гостроактуальна. Про те, що він реальний, фізично пришвидшується – і це призводить до зростання ритму людського існування – чимало мовлено та писано. І проблема теперішнього для молодого покоління українського мистецтва лишається актуальною», – кажуть куратори Вікторія Бурлака та Аліса Гришанова у концепції проекту.

Одна з учасниць проекту, Анна Роєнко, представить на виставці живопис, створений на основі фото Акселя Освіта, фотографа з Індонезії, який працює в жанрі цифрового живопису та фотографії. Дізнавшись про це, фотограф побажав їй успіху на виставці.

У проекті також беруть участь художники: Юлія Кисель, Альона Кирпа, Олександра Доцок, Надія Стороженко, Антон Логов, Василь Равлюк, Олексій Павлусенко, Олексій Бурдій, Анна Роєнко, група Tandem (Валентин Чорний, Марія Бондаренко), Олена Лук’янова, Євгенія Антонова, Стан Квітко, Наталя Мисак, Анна Легенька, Артур Млоян, Назар Мостовий, Каріна Громова, Вікторія Лихольот, Марія Прошковська, Анна Мірошниченко, Анна Костюк.

Деякі з них вже мали власні виставки, частина представить свої роботи в галереї вперше.

«Ми вважаємо, що для розвитку українського сучасного мистецтва є дуже важливим підтримувати молодих авторів. Саме тому ми вирішили представити в своєму арт-просторі проект випускників Школи сучасного мистецтва», – каже засновник Zenko Foundation, Зенко Афтаназів.