На оперативній нараді в міськвиконкомі сьогодні підняли питання проплат коштів за ремонти доріг. Дорожні організації знову скаржилися, що у казначействі затримують виплати.

«Станом на вчорашній день по вибірковому капітальному ремонту в казначействі в нас лежить 1 млн. 198 тис. грн., — розповів сьогодні начальник міського Управління капітального будівництва Володимир Ковальчук. — Скоріш за все, усі роботи просто зупиняться».

«Гроші ми замовляємо, платіжки всі є, — заявила Галина Симанчук, заступник начальника управління Державної казначейської служби в Івано-Франківську. — Недавно ми перерахували 120 тис. грн. КП ДРЕУ».

«Я вчора був у Вишиванюка по цьому питанню, — сказав міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус. — Не знаю, чи ви в курсі, але видатки на капітальний ремонт та утримання доріг сьогодні вже носять характер захищених статей».

«На даний момент ще ні, — відповіла Симанчук. — Коли вони будуть включені до захищених статей, будемо платити їх першочергово. Але сьогодні цього ще немає».