Коломиянку Оксану Батько-Нищук поховали на Байковому кладовищі у Києві. ФОТО

Провести її в останню путь прийшли прем’єр-міністр Володимир Гройсман, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко та мер Києва Віталій Кличко.

Об 11.00 до театру під’їжджає чорний катафалк. Четверо чоловіків у сірих камзолах з логотипом похоронного бюро “Анубіс” занесли труну на 2 поверх театру у так званий дзеркальний зал. Поставили її на підвищення, застелене чорним оксамитом. Перед нею — 3 хлібини із запаленими восковими свічками, пишуть Версії з посиланням на gazeta.ua

”З Оксаною разом вчилися в університеті. Вона — на акторському факультеті, я — на кінознавчому. Потоваришували ще під час вступних іспитів. Вона були щирою, відкритою і світлою людиною. Завжди готова була прийти на допомогу. Хоч була успішною актрисою і отримала визнання, ніколи не мала зіркової хвороби”, — розповіла подруга покійної Валентина Швець.

”Якось на першому курсі спитала Оксану, ким би стала, якби не поступила в театральний інститут. Вона відповіла: “Ніколи про це навіть не думала. Завжди знала, що буду актрисою”.

Вона грала лише достойні ролі. Коли пропонували таку, яка духовно нічого нікому не дасть, відмовлялася”, — додала вона.

Попрощатися з актрисою прийшло зо дві сотні людей. До труни підходили по черзі. Перед нею на стільцях сиділи рідні покійної. Євген Нищук постійно витирав сльози. Час від часу обіймав за плечі сина Олексу.

”Оксану і Євгена знаю зі студентських років. Вже на першому курсі дізнався про їхню велику любов. Тоді всі студенти говорили, що в інституту з’явилися Ромео і Джульєтта”, — поділився екс-міністр культури Василь Вовкун.

”Востаннє бачився з Оксаною 2 роки тому в Будинку Актора на ювілеї Євгена Нищука. Тільки мене побачила, як зразу ж підбігла. Сказала: “Василечку, тепер я знаю, до кого притулитися”. Весь той вечір провели разом”, — додав він.

Прощання тривало трохи більше години. Поховали Оксану Батько-Нищук на Байковому кладовищі у Києві.
Нагадаємо, Оксана Батько-Нищук народилася 1973 року в місті Коломия Івано-Франківської області. Закінчила факультет театрального мистецтва Київського університету театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого. Працювала актрисою Національного українського драматичного театру ім. Франка. Разом з Євгеном Нищуком має 21-річного сина Олексу.

 

Читайте також:

Остап Ступка розповів про смерть дружини прикарпатського міністра культури Нищука

В міністра культури Євгена Нищука померла дружина