Про один із таких випадків в спільноті Типова Коломия розповів Rei Miller. Чоловік каже, що вчора, 29 липня, невідомий показав його семирічній доньці статеві органи та кликав з собою у під’їзд. Перелякана дитина втекла додому. Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

“Вибігли з дружиною на двір, у чому були, по-домашньому. Вона в один бік, я — в другий. Одразу не побачили нікого такого. Дітвори багато на подвір’ї, гуляють…
Раптом помітив чоловіка в кепці, бородатого, але без ровера: з дороги, трохи з-за дерева уважно дивиться на дітей, що на лавці. Вперед-назад походжає, допиває з пластикової пляшки. Непевний якийсь. Схожий на бомжа.
Питаюся: «Кого шукаєте? Щось забули тут?»
Відповідає: “Вас точно не шукаю” — і негайно йде геть. Напідпитку, трохи хитається, але швиденько.

Фотографую, коли він тікає, згадав про це.

Підійшов до дружини, переговорили. Піду, думаю, за ним — що робитиме? Між 36 і 38 будинками — дитячий майданчик, але там якраз діти з батьками в цей час, не самі.

Іду далі стежкою, до 34 будинку. Помічаю цього типа, на розі: стоїть (уже з ровером синім, жіноча рама), а поряд — дівчинка в рожевому, років 5. Щось каже їй та йде помалу далі, до дороги, а мала — за ним. Підходжу до них — він розвертається з ровером у мій бік, а потім раптом у протилежний, куди й збирався, і мало не біжить до проїжджої частини вул. Чайковського.

За ним уже не побіг. На подвір’ї була молода мама з дитиною. І вона помітила, що щось недобре. Тут же, за столиком, сидить старша сестра малої дівчинки, грає з подругою. Виявляється, вона навіть не помітила, за ким бігла менша. А менша пояснила нам, що той спитав її: «Хочеш прогулятися?»

Побалакали з дітьми на нашім подвір’ї, чи бачили вони того чоловіка. Одна дівчинка (8 років) — якраз із того під’їзду — розповіла, що перед цим вона стикнулася з ним: він сидів за дверима, на вході, і спробував схопити її. Хотів, каже, затримати — вирвалася й побігла нагору, додому. Сказала бабусі, але вона вже нікого не застала внизу. А буквально за 10 хв. показався там само моїй дитині.

Дочка вже вдома згадала, що він пропонував “Кока-колу”. Вона не підходила до нього. А після того розстебнув штани…

Дехто з мешканців чотирьох будинків пригадав його, вже бачили колись, але хто це, не знають. І мої діти призналися, що він не вперше тут вештається. Можливо, хтось із читачів упізнає цю особу.

Попередьте дітей і будьте пильні!”, – написав коломиянин.

Користувачі соцмереж  у коментарях розповідають, що неодноразово бачили цього чоловіка у цьому районі, коли підглядав за дітьми чи намагався з ними заговорити.

Masha Gurak Shkurat “Цей чоловік і був у нас на Лисенка сьогодні.Одна і та ж історія.Підглядав за дітьми із під’їзду.Коли побачив мужчину ,який вийшов за дітками почав тікати”.

Юліана Юліана Мої дітки розповідали про цього точно дядька з білою бородою, що він до них зачипався і вони втікли від нього.це було в районі Січових Стрільців 44( за Верховинським будинком) .це просто треба визивати поліцію….в таких випадках….дякую автору за розголошення.прошу більше репостів.щоб батьки знали….

Світлина від Rei Miller.