Студенти матимуть можливість тут відпочити між «парами», та й, зрештою, усі коломияни оцінять зручність по новому облаштованої частини середмістя. Про це пишуть Версії з посиланням на Відділ інформаційної політики.

– Символічно те, – каже заступник міського голови з питань архітектури, будівництва та земельних відносин Олег Дячук, – що проект студентського скверу розробив на той час студент Львівського університету архітектури і спеціаліст відділу архітектури та містобудування Андрій Теслевич. Ми не могли не відзначити працю Андрія, тож розпорядженням міського голови від 23 червня він працюватиме на посаді головного спеціаліста відділу архітектури і містобудування.

Над облаштуванням скверу працюватимуть і надалі. Крім іншого, обов’язково добавлять тут системи декорацій, щоб на їхньому фоні можна було робити фото чи просто милуватися, щоб це була ще одна з туристичних принад Коломиї.

– Коломияни отримають ще й інші рекреаційні зони, – продовжує Олег Дячук. – Наступні проекти, які незабаром плануємо здійснити, – це спортивно-розважальний парк із зеленою і спортивною зонами та велодоріжками у мікрорайоні «Гомону».

Також у сквері біля музею писанкового розпису за грантові кошти ЄС і міського бюджету плануємо облаштувати відкрите місце для різноманітних літературних заходів

Олег Дячук висловив вдячність насамперед команді будівельників і громадських активістів, які об’єднали свої зусилля і облаштували місце для мистецьких акцій і відпочинку молоді – студентський сквер, який сьогодні передано в управління коломийському студентству.

Це Євген Гапич, Тарас Маркевич, Михайло Рогів, Степан Солодюк, Михайло Стадничук, Володимир Рудник, Андрій Флоря та багато інших небайдужих, які пропонували свою допомогу.

Міському голові Ігорю Слюзару – за підтримку, усім комунальним службам під керівництвом заступника міського голови Богдана Федорука, які долучилися до робіт із благоустрою скверу і дуже допомогли закінчити роботи у визначений термін.

За ініціативу цього проекту і допомогу втілення в життя – фракції ВО «Батьківщина» у міській раді (голова Сергій Федчук).

Також вдячні телерадіокомпанії НТК в особі директора Василя Дем’янюка та технічного директора Андрія Грицька, які два роки тому, коли приймали рішення про облаштування скверу, пообіцяли встановити безкоштовний Wi Fi і свою обіцянку виконали.

ТРК НТК забезпечувала прямий ефір із відкриття студентського скверу.