Метою зустрічі було узгодження питань впровадження проекту в м. Коломия та визначення місця розташування «центру гостинності» (welcome center), призначеного для зупинок туристичних автобусів та нетривалого відпочинку туристів, створення якого є інфраструктурною складовою проекту, повідомляє РТІЦ
.
Під час перебування в Коломиї представниками робочої групи оглянуто запропоновані земельні ділянки для розміщення центру та обговорені подальші кроки, необхідні для забезпечення якісного виконання передбачених проектом робіт.
.
.
 
Довідково:

Проект Івано-Франківської облдержадміністрації (департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури) став одним з переможців першого конкурсу проектів в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Проектом передбачається:

  • розробити регіональну цільову Програму розвитку туризму на 2016-2022 роки;
  • створити обласний центр розвитку туризму;
  • започаткувати консультування підприємців з питань нормативно-правового забезпечення ведення бізнесу в галузі туризму;
  • створити мережу пунктів для короткотермінового відпочинку автотуристів в м. Івано-Франківську та Коломийському районі;
  • забезпечити комплексне просування туристичного продукту Івано-Франківщини шляхом презентації області на виставках, видання промоційної продукції та організації ознайомчих турів для МІ та турфірм.

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр.

Термін реалізації: 30 місяців, з серпня 2014 року.

Програма Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку України» (ППРРУ) розпочалася у січні 2013 року та діятиме до липня 2016 року. Метою Програми є сприяння суспільному, економічному та територіальному згуртуванню країни. Програма спрямована на підтримку уряду України в розробці та реалізації регіональних реформ. Детальна інформація про Програму на веб-сайті: http://surdp.eu.