У Коломиї суд виніс вирок адвокатці-хабарниці

Адвокатка повідомила жінці, яка звернулася до неї  для захисту законних прав та інтересів свого неповнолітнього синау кримінальному провадження, що за окрему оплату може вплинути на працівників суду у прийнятті кінцевого рішення, повідомляють у прес-службі Коломийського міськрайонного суду.

16 березня матір  передала адвокатці із рук в руки  300 доларів США.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. 2 ст. 369-2 КК України, як зловживання впливом, тобто одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Під час досудового розслідування 16 травня 2017 року в кримінальному провадженні між прокурором та обвинуваченою укладено угоду про визнання винуватості, яку в процесі судового засідання просили суд затвердити.

8 червня 2017 року суд погодився з умовами угоди та своїм вироком визнав обвинувачену винуватою у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 1180 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 20060 (двадцять тисяч шістдесят) гривень та стягнув в дохід держави – 3714 гривень витрат за проведення судової експертизи.
На вирок суду може бути подана апеляція протягом тридцяти днів.