У Коломийському пологовому відкрили сучасний приймальний покій (ФОТОФАКТ)

Коломийський  пологовий будинок  розпочав свою діяльність у 1973 році. Щороку тут народжується приблизно 1800 дітей. Пологовий будинок відзначений пам’ятною відзнакою за активну співпрацю в межах Україно-Швейцарської Програми «Здоров’я матері та дитини» та вдосконалення медичної допомоги матерям та дітям і має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».

У 2017 році після завершення загально-будівельних робіт з метою покращення якості надання послуг у пологовому будинку відкрили відділення анестезіології з палатами для інтенсивної терапії, неонатологічне відділення з палатами для інтенсивної терапії та цілодобовими постами, завершили капітальний ремонт  обсерваційного відділення.

А за ініціативи головного лікаря Богдана Ленчовського, депутатів та чиновників у медзпкладі зробили капітальний ремонт приймального покою пологового будинку, провели нову теплотрасу, замінили обладнання для водопостачання. Для забезпечення вищезазначеного ремонту виділили 1 мільйон 100 тисяч гривень із державного, районного та міського бюджетів.

У планах – провести капітальний ремонт операційної та родильних залів, а також на 2018 рік заплановано перекриття даху і капітальний ремонт післяпологових  палат.

приймальний покій