Володимир Зузяк

Про це повідомляє журналіст “Дорожнього контролю” Віталій Мацьоцький, який через конфлікт з депутатом міськради та чиновником РДА Володимиром Зузяком днями потрапив до лікарні.

“Адвокати дали дозвіл на оприлюднення ще частини інформації , а саме чому ми так хотіли зустріти Володимира Зузяка в ніч з неділі на понеділок. Окрім того, що він катався п’яним за кермом в своєму автомобілі, як нам повідомили люди, він ще й провів в неділю товариський матч з футболу”, – розповів Мацьоцький.

Володимир Зузяк – начальник відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними Косівської РДА. Він також очолює штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Косівському районі.

“Тобто він – самий головний, як він себе позиціонує, “борець з COVID-19” в Косівському районі. Він самий основний чувак, який фотографується буквально з кожною пачкою рукавиць, яку передають як благодійники, так і з бюджетів громад. Він мусить сфотографуватися буквально з кожною пачечкою, з кожним ящичком, з кожною коробочкою. І це в області, яка займає третє місце по інфікованості коронавірусом в Україні і займає друге місце по смертності від COVID-19. Це десь так виглядає боротьба з COVID-19? Коли начальник штабу, який безпосередньо відповідає за дотримання карантинних заходів, їх же і порушує. Коли він “пружить” підприємців, підприємці несуть колосальні збитки, але дотримуються правил карантину. А він проводить товариський матч. Коли більшість людей не знають, як вижити, бо сидять без роботи, не знають, як прогодувати своїх дітей, більшість людей вже беруть позики, йдуть в ломбарди, щоб реально просто вижити в цій ситуації. Бо карантинні заходи по всій Україні, а окремий чиновник, такий як Володимир Зузяк, сам вирішує, коли треба виконувати ці карантинні заходи, а коли – не треба”, – коментує Мацьоцький.

Журналіст також розповів і про застілля після матчу.

“В п’ятницю на сесії міської ради він кричить, що закриє місто на карантин, бо в нас новий спалах, а в неділю він проводить свій товариський матч по футболу та після нього таке легеньке застілля. Не зважаючи на постанови Кабміну, не зважаючи на наказ Міністерства культури та спорту, який безпосередньо забороняє проведення таких заходів, він, як керівник штабу вирішує таки провести матч, бо він президент якогось там футбольного клубу. І не просто пограти у футбол, але потім ще й посидіти за столом і відмітити цю подію”, – обурюється Мацьоцький.

Згідно наказу про запобігання поширенню коронавірусу Міністерства молоді та спорту на час карантину в Україні скасовуються всі фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи.

З послабленням карантину з 11 травня дозволено навчально-тренувальний процес національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю. Тобто про дозвіл на проведення спортивних заходів поки не йдеться.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!