Більш як тисяча прочан прийшли просити благословення для своїх найрідніших, близьких та загалом для Батьківщини нашої України. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Розпочалися спільні моління молебнем до Пресвятої Богородиці перед чудотворною іконою. Далі віряни на подвір’ї храму Успіння Пресвятої Богородиці зустрічали Преосвященного Владику Йосафата Мощича, Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії, інформує прес-слкжба Івано-Франківської Архієпархії.

Архієрей очолив Божественну Літургію, на якій йому співслужили численне духовенство на чолі з отцем-протопресвітером Ігорем Броновським. Роздумуючи над Божим словом в часі проповіді, Владика звернув увагу присутніх на важливу роль сім’ї у формуванні здорової нації. Так, за словами Кир Йосафата, сьогодні сім’ї як ніколи  потребують Божої присутності та опіки.

“Подібно як Христос на прохання своєї Матері перетворив воду у вино під час весільного бенкету, просімо нашого Спасителя перетворити воду розбрату та байдужості у вино радості та взаєморозуміння в наших родинах”, – заохотив Владика.

Після спільної молитви Голова комісії у справах родини ієрей Юрій Прилепський подякував Владиці за звершену Літургію та присутність. В свою чергу, Архієрей склав вітальні слова усім присутнім родинам, особливо тим, які цього року відзначають ювілеї спільного життя. Так, кожна пара зокрема підходила до Владики, а він їх благословляв.

Участь у прощі взяли також і спільноти нашої Архієпархії, зокрема Лицарі Колумба, Міжнародний реколекційний рух “Подружні зустрічі” Івано-Франківський осередок, спільнота “Рух Світло-Життя Домашня Церква”.

На завершення прощі всі мали нагоду послухати чудові християнські та патріотичні пісні у виконанні священичого тріо “Промінь Милосердя”. Зважаючи на прохолодну погоду, віряни зігрівались, кружляючи в колі під запальні пісні наших священнослужителів.