http://pobudovano.com.ua/files/news/830/photo/b16f215c9569a15010f8608213b0179b.jpg

Дане відкриття  зумовлено забезпеченням доступності надання адміністративних та дозвільних послуг мешканцям міста Івано-Франківська, а також створення комфортних умов для відвідувачів, які звертаються до органу влади, про це пишуть Версії з посиланням на Побудовано в Франкіську.

У територіальному підрозділ надаватимуться 112 адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг.

Найбільш популярні:

-реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання;

-оформлення паспорта громадянина України;

-вклеювання у паспорт громадянина України фото по досягненню віку;

-Державна реєстрація земельної ділянки та оформлення всіх видів витягів з державного земельного кадастру;

-оформлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї;

-питання органу опіки та піклування;

-питання приватизації житлового фонду та видача дублікатів свідоцтв на право власності;

-отримання дозволу на розкопки у місті;

-взяття на квартирний та земельний облік;

-архітектурні послуги;

-дозвільно-погоджувальні послуги для суб’єктів господарювання (дозволи на торгівлю, на літні майданчики, укладення договорів).

У територіальному підрозділі учасники АТО можуть стати та квартирний облік та облік громадян, які бажають отримати земельну ділянку під індивідуальне будівництво.

При наданні адміністративних та дозвільних послуг працюватиме система «ЕЛЕКТОРННА ЧЕРГА», система СМС-інформування та «КОД ЗВОРОТНЬОГО ЗВЯЗКУ».

Адміністраторів ЦНАП, які працюватимуть у територіальному підрозділі буде підключені до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Державного реєстру юридичних і фізичних осіб-підприємців, що спрощує надання адміністративних та дозвільних послуг населенню.

Крім того, відповідно до чинного законодавства у сфері надання адміністративних послуг адміністратори ЦНАП мають право накладати адміністративні стягнення та виносити постанови і адміністративні протоколи відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Територіальний підрозділ ЦНАП у мікрорайоні «КАСКАД» – це третій у місті Івано-Франківську інтегрований офіс, у якому можна замовити адміністративні та дозвільні послуги, звернутися за оформленням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, а також укласти договори чи внести зміни у договори на послуги з утримання будинку чи прибудинкової території, отримати консультації у надавачів комунальних послуг (МІУК, УЕГГ).