У московському метро сталася пожежа між станціями “Охотний ряд” і “Бібліотека імені Леніна” внаслідок займання силового кабелю. Станцію метро “Охотний ряд” у центрі Москви закрили для входу, була проведена евакуація.

Людей, які намагаються зробити пересадку зі станції “Театральна” на станцію “Охотний ряд”, розвертали назад, у зв’язку з чим у переході їх скупчилася велика кількість.

Поїзд, який опинився в момент пожежі на перегоні, доставили на станцію “Бібліотека імені Леніна”, після чого евакуювали пасажирів.

Люди, яких евакуювали на вулицю зі станції “Охотний ряд” з поїзда, де сталося загоряння, забруднені кіптявою, багато сильно кашляють і відчувають труднощі з диханням. На даний момент пожежники вже приступили до гасіння вогню в тунелі, повідомив начальник прес-служби ГУМНС Москви Віктор Бірюков. “Напругу з рейок знято, співробітники МНС розпочали локалізацію займання”, – сказав Бірюков.

“О 09.04 мск загоряння в тунелі станції метро “Охотний ряд” у м. Москві ліквідовано. Евакуйовано близько 4,5 тисячі осіб. За попередніми даними, жертв і потерпілих немає”, – сказано в повідомленні МНС. Як уточнили рятувальники, рух поїздів від станцій “Парк Культури” до “Комсомольська” призупинено. МНС радить жителям Москви користуватися наземним транспортом.

Згодом, як інформує УНІАН, стало відомо, що кількість постраждалих в результаті пожежі в московській підземці, де на перегоні між станціями “Бібліотека імені Леніна” і “Мисливський ряд” горів силовий кабель, зросла до 14.