Цією котельнею підприємство обігріває школи. У вересні громада домоглася скорочення терміну оренди лише до весни, щоб закінчити опалювальний сезон, а цього тижня орендар заявив, що не подасть опалення в школи, якщо йому не повернуть старі умови оренди – на три роки, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

За інформацією івано-франківського журналіста Олени Нечвідової, вчора 21 жовтня засідали міська та районна влада, СБУ та МВС. Вони вирішили, що треба продовжувати оренду, інакше – дітки залишаться без тепла (до речі, ті самі дітки, які вдихають багато років токсичний дим пральні).

«Це шантаж! Мешканці міста – заручники”- вигукнув мер Надвірної Зіновій Андрійович, – написала Нечвідова у «Фейсбуці», – і поставив на голосування питання продовження оренди котельні ТОВ “Струмок” на два роки».

Міський голова піддався на саботаж підриємця Василя Янцюка, який 17 жовтня без попередження відмовився подавати тепло двом школам, центру дитячої творчості та музичній школі, вимагаючи в міста продовжити термін оренди ще на рік.

«Правоохоронні органи та СБУ не побачили загрози безпеці та здоров’ю дітей у діях орендаря, який користується майном та землею міста на підставі договору від 2010 року, а отже, має його умови виконувати, – написала Олена Нечвідова. – А от маніпуляція вдало зіграла у сесійній залі і… шантаж вдався! Відтепер у Василя Янцюка джек-пот на тепловий освітній бюджет, двохрічна пральня і хімчистка з шкідливими викидами та право далі не допускати на підприємство фахівця з експертно-грошової оцінки, а значить, місту не “світить” взяти з оренди ні на копійку більше».