У нас немає реформи, – “потерпілий” від патрульного екс-міліціонер Ільницький

Чоловік сказав, що в Україні реформа поліції на відбувається, “у нас її немає”. Про це пишуть Версії з посиланням на  “Галку”.

“Працюючи викладачем у Прикарпатському національному університеті, навчаючи юристів, як громадянин, я зараз змушений діяти трохи по-іншому, довести, що народ не терпить уже, – сказав Ільницький. – Я не хочу, щоб цей хлопець чи дівчина, чи ще хтось, розбивали автомобілі поліціянтів, щоб були сховані і приховані схеми наших злочинних угруповань, які стали тепер на керівні посади. Я вважаю, що я не зможу сам щось зробити, треба знизу щось робити”, – сказав чоловік.

Ільницький назвав звинувачення у його бік безпідставними. Зокрема, це стосується закидів посадовців та блогерів.
Щодо того, що на справу може повпливати його брат, який займає високу посаду в обласній прокуратурі, Ільницький теж відхрещується.

“Працює? Заради Бога – хай працює. Він один із найкращих по розкриттю серйозних злочинів. Що стосується того, що я працював у правоохоронних органах, я радий, що я працював у міліції. Мене навіть єдиного відрядили у Верховну Раду, я працював чесно, добросовісно”, – каже чоловік.

Також Ільницький назвав недоцільним нагородження Гончарука, тому що подія сталася ще у липні.
Михайло Ільницький пообіцяв провести прес-конференцію після засідання у п’ятницю, під час якої хоче надати, нібито, докази неправоти патрульних.