У NASA заявили про відкриття семи схожих на Землю планет
Повідомляється, що зірка TRAPPIST-1 знаходиться в 40 світлових роках від Землі, пишуть Версії з посиланням на “Преса України”.

В Агентстві заявили, що всі виявлені планети, які обертаються навколо TRAPPIST-1, знаходяться в “зоні життя”, в якій вистачає тепла і світла, щоб там утворилася вода в рідкому стані.

Вчені розповіли, що чотири планети потрапляють під категорію, на яких може бути життя. У NASA заявили, що в даний час про планети відомо не так багато, крім їх розміру і відстані від зірки.

Вчені заявили, що їм вдалося виявити планети завдяки телескопу Spitzer, який знаходиться на орбіті Землі, також у відкритті брали участь кілька земних обсерваторій.

“Всі планети знаходяться близько одна до одної і дуже близько до зірки, що дуже нагадує супутники Юпітера. Однак зірка настільки мала і холодна, що на планетах може бути вода в рідкому вигляді і, можливо, життя”, – заявив дослідник з Льєжського університету Міхаель Гійон.

Крім того, астрономи повідомили, що виявили ще кілька десятків планет в інших ділянках всесвіту, на яких може бути життя.