Жовтяниця - жовте забарвлення склер. Є частим проявом вірусних гепатитів, в тому числі і при гепатиті А.

Троє студентів лікуються в інфекційному відділенні Сколівської центральної районної лікарні, а четвертий – в інфекційному відділенні Воловецької центральної районної лікарні Закарпатської області.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Лікар-епідеміолог Сколівської центральної районної лікарні Зоя Лозинська у коментарі ZAXID.NET повідомила, що стан хворих задовільний, вони отримують відповідне лікування.

«Перший пацієнт звернувся до нас ще 28 листопада зі скаргами на нудоту, втрату апетиту, слабкість. У нього шкіра і склери вже були жовті. Згодом звернувся ще один хлопець і 2 грудня – третій. Усі вони навчаються у Львові, живуть там, а до батьків у Сколівський район приїжджають лише на вихідні. Батьки двох хлопців живуть у селі Опорець, ще одного – у селі Тернавка. У нашому районі за останні роки не було зафіксовано жодного випадку захворювання на вірусний гепат А», – повідомила лікар-епідеміолог Зоя Лозинська.

Станом на 5 грудня ще не встановлено, де і як студенти заразилися вірусним гепатитом А. Відомо лише, що у них була спільна кухня.

Фахівці Львівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області разом з фахівцями лабораторного центру на залізничному транспорті проводять епідрозслідування та санітарно-епідеміологічне обстеження навчального закладу. На даний час, за їхніми даними, обстежено 18 осіб, які контактували з хворими.