http://pobudovano.com.ua/files/news/1046/photo/jpg.jpeg

Між учасниками АТО, міською радою та будівельною компанією підписаний тристоронній договір на зведення цього житла. Відтак, забудівник виділить учасникам АТО близько 30-ти квартир, частину яких вони отримають в першій черзі, а частину по завершенню будівництва.  Про це пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

8 липня 2016 року міська рада надала дозвіл громадській організації «Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,72 га,  в районі ТЦ «Арсен», для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків учасникам АТО.

 

 

Згодом проект землеустрою був затверджений. Громадська організація отримала земельну ділянку з дещо меншою площею у 0,54 га. Вже у серпні депутати надали дозвіл на розроблення детального плану цієї території. Згідно даних публічної кадастрової карти цільове призначення землі – «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку» відповідає меті будівництва.

19 жовтня відбулися громадські слухання щодо затвердження ДПТ для будівництва багатоквартирних житлових будинків в районі ТЦ «Арсен». Наступного дня виконавчий комітет затвердив ДТП для будівництва житлових будинків неподалік «Арсену». Згодом рішення підтримала і міська рада.

 

Тоді головний архітектор міста Дмитро Нижник зазначив, що ДПТ попередньо розглядався на засіданні містобудівної ради, де отримав підтримку.

«Проект передбачає будівництво 6-ти секцій. Також детальним планом території передбачається будівництво дитячого садка. Наразі йде розмова про те, що територія дитячого садка у даному варіанті трошечки затиснута, тому ми будемо готувати проект рішення щодо вилучення частини земельної ділянки, яка знаходиться у постійному користуванні у водоканалу», – заявив Нижник.

 

 

Довідково:

Громадська організація  «Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО» зареєстрована в червні 2016 року. Керівник організації –  Доцяк Олександр Іванович.